Skip to main content

Is het mogelijk een gebouw gedeeltelijk van individuele bemetering te voorzien?

Nee. Individuele bemetering is volgens het Algemeen Waterverkoopreglement (artikel 6, § 1) verplicht bij nieuw te bouwen wooneenheden of bij de uitgebreide verbouwing ervan. Een gedeeltelijke individuele bemetering is niet mogelijk.

Wat is een wooneenheid?

Bekijk hier het Algemeen Waterverkoopreglement

 

Niet gevonden wat je zocht?